Dr. Özgür KOLDAŞ ile Yüz Mühendisliği

16:00

Daha bahar gelmeden rehavetine kapılan tembel blogger'ınız karşınızda efenim!
Ocak ayında http://www.trendyandfriendly.com/ blogunun sahibesi Nilgün'ün davetiyle Dr.Özgür Koldaş Medikal Estetik Kliniğinde Dr.Özgür Koldaş ve  Stil&İmaj Danışmanı Sevgi Soluk'a misafir olmuştuk. 
Yeni çağda hepimizin merak ettiği medikal estetik uygulamalarının yanı sıra (botoks, dolgu, prp, vb.) teknolojik uygulamaların (lazer, karbon peeling, leke tedavisi vb.) da sunulduğu klinik Tunalı Hilmi Cad. No: 88/114 adresinde yer alıyor ve bizi çok sıcak karşıladıklarını söyleyerek söze başlamak isterim.
Sevgi hanım ile tanışıklığımızı belki bu yazıdan hatırlarsınız, o nedenle ben size Dr. Özgür KOLDAŞ'tan kısaca bahsederek sonrasında notlarımı aktarmak istiyorum. Özgür Bey GATA mezunu bir doktor ve gerek yurt içi gerekse yurtdışı eğitimler ile medikal estetik, kozmetoloji, akupunktur ve saç ekimi gibi konularda yeteneklerini geliştirmiştir. Yüz mühendisliği kavramı nedir, medikal estetik ve müşterilerin beklentileri, uygulama sonuçları üzerine uzun bir sohbet şansımız oldu.
Yüz mühendisliği nedir sorusunun cevabı ise yüz tipine uygun şekilde yapılan ufak dokunuşlar ile kusurların giderilerek daha genç ve güzel bir görünüm kazandırılmasıdır diyebiliriz. Yani aslında kadınların pek çoğunun istediği üzere, yaşlanmamak değil güzel yaşlanmak için yapılacak doğru işlemlerdir ve bu işlemler için kendimizi profesyonel ellere emanet etmemiz de oldukça önemli. Bu nedenle ilerleyen zamanlarda tekrar kapısını çalacağım bir klinik olacaklarını da belirtmek isterim. 
Klinik hakkında detaylı bilgi için:
Klinikte Sevgi Hanım ile beraber çalışıyorlar, Sevgi Hanım o gün bizler için ufak bir çekiliş de yaptı ve şanslı blogger arkadaşlarımıza kitabını da hediye etti ve hatta ben de cilt bakımı kazandım - ama tembel teneke ben tabii ki henüz gidemedim :( 
Uygulamalar hakkında birinci elden bilgi aldığımız, kendi küçük kusurlarımız hakkında neler yaptırabileceğimize dair birebir danıştığımız, uygulamaların bir kısmını canlı izleme fırsatı bulduğumuz, öncesi ve sonrası görüntülerine hayran kaldığımız ve harika ağırlandığımız bu etkinlik için tekrar davet sahiplerine teşekkür ediyorum
O gün etkinlik boyunca fotoğraflarımızı çeken Öznur'a ayrıca teşekkür etmek isterim 
. . .
Başka bir yazıda buluşmak üzere, esen kalın efenim :)
 ♥ ♥

You Might Also Like

8 yorum

 1. Bence uzmanlar insanların ne istediklerine değil de yüzünün ihtiyacının ne olduğuna bakarak insanları yönlendirmeliler. O yüzden Dr. Özgür Koldaş'ın yaklaşımını beğendim. Ankara'da yaşayan biri olarak bende gidebilirim kliniklerine.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynı şekilde düşünüyoruz ve bu nedenle Özgür Bey kesinlikle güven veriyor. Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 2. Gerçekten farklı ve hoş bir etkinlik olmuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba, oldukça keyifliydi gerçekten. Yorumun için teşekkür ederim.

   Sil
 3. Teşekkür ederim, hem geldiğin hem yazın için

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bdn teşekkür ederim bu güzel davet için

   Sil
 4. AA evet sen cilt bakımı kazanmıştın, bence en yakın zamanda gitmelisin! <3

  YanıtlaSil

burdan buyrun efenim, çekinmeyin, ben hiç çekiniyor muyum? :)